Dětský den s Kamzíky – akce pro děti, jejich rodiče a kamarády

Termín:4. června 2022
Přihlášení:Starší členy (12+) prosíme o pomoc na akci - zajištění stanovišť. Akce proběhne od 10 do 14 hod. v zahradě Orlovny. Podrobnosti sdělí Pepís (na schůzce nebo na e-mailu tk.kamzici.brno@seznam.cz).
Program:Pomoc se zajištěním programu na dětském dni v zahradě Orlovny, který je v režii Kamzíků (pro starší členy). Prezentace činnosti našeho klubu, letního tábora, ukázky tábornického vybavení a dovedností, hry a soutěže. Opékání špekáčků a setkání s vedoucími.
Výbava:Na sebe: Khaki kamzičí tričko, sportovní pohodlné oblečení a boty dle počasí. S sebou: svačina a pití, dobrá nálada, slušné vychování a chuť pomoct.
Poznámka:Každý účastník, který pomůže s programem, dostane kamzičí tričko a špekáček k opečení :-)
Vedoucí akce:Kateřina 'Pepís' Karásková, tel: 721 768 665

Srdečně Vás zveme na líšeňskou oslavu dne dětí – „Dětský den aneb Cesta Líšní“ proběhne v sobotu 4. června od 10 hod. a Kamzíci připravují bohatý program nejen s tábornickými dovednostmi v zahradě Orlovny.

Těšit se můžete na:

  • prezentaci činnosti našeho klubu,
  • hry a soutěže nejen s tábornickou tematikou,
  • opékání (vlastních) špekáčků,
  • setkání s vedoucími a možnost popovídat o připravovaném letním táboře.

Budeme rádi za pomoc s přípravou a realizací akce – zájemci z řad starších členů (12+) se mohou ozvat na e-mail: tk.kamzici.brno@seznam.cz

Přijďte za námi na kus řeči, vezměte kamarády, rodiče i prarodiče – těšíme se na všechny!