Nábor

Oddíl je určen všem holkám i klukům od první po devátou třídu základní školy. Pokud dítě chodí do první třídy a zatím neumí psát, nevadí. Psát se naučí do 2 měsíců, trocha psaní je nutná jen v klubovně, kam chodíme v zimě. Až bude potřeba psát, bude už vše potřebné umět.

Jak začít chodit

Nejdříve doporučujeme navštívit nás na schůzce a nezávazně si zkusit, kolik zábavy lze zažít za 2 hodiny hraní si se svými vrstevníky. Není bezpodmínečně nutné začít první schůzkou nového školního roku, nováčky přivítáme kdykoli v průběhu roku. Kdy a kde se schůzky konají se dočtete na stránce o schůzkách.

Co s sebou

S sebou si vezmi batůžek. Do batůžku si dej pití a něco malého na svačinu. Dále budeš potřebovat deníček (sešit), tužku, šátek, uzlák (2 m) a 2x jízdenku na 15 minut. Na sebe si obleč sportovní oblečení odpovídající počasí, ve kterém se ti bude dobře pohybovat a nepřekvapí tě zima či déšť. Přes zimu a při škaredém počasí chodíme do klubovny. V tom případě si dej do batůžku ještě přezůvky.

Přihláška

Přihlášku do oddílu odevzdávejte, až se u nás v oddíle dítě zabydlí. Klidně vyčkejte 2 schůzky, jak se situace vyvine. Není potřeba přijít na 1. schůzku s vyplněnou přihláškou, když ještě nevíte, jestli se tu dítěti bude líbit, i když věříme, že bude 🙂

Přihlášku do oddílu Vám na požádání vydá vedoucí na schůzce, případně si přihlášku můžete vytisknout doma a donést ji na schůzku již vyplněnou. Ke stažení zde (PDF). Cena Kamzíku je 500 Kč na školní rok.

Odevzdáním přihlášky do oddílu je dítě automaticky pojištěno proti úrazu oddílovou pojistkou.

Náročnost výletů

Každý výlet je koncipovaný tak, aby jej zvládli ujít i ti nejmenší. Pokud bylo dítě na schůzce, kde jsme měli možnost jej vidět, jistě nebude na výletě žádný problém. Hlavně dbejte na to, aby bylo dítě sbalené podle pokynů a mělo s sebou dostatek vody. Z našich zkušeností je půl litru tekutin na den málo, proto prosím pořiďte alespoň 1,5l láhev.

Výlety konáme alespoň jednou za měsíc. Jednodenní i vícedenní. Propozice na výlety naleznete zde. Zápisy a fotky z již uskutečněných výletů naleznete v kronice.

Letní stanový tábor

Jelikož jsme tábornický klub, naší hlavní aktivitou je letní tábor. Celoroční aktivita oddílu je proto zaměřena víceméně tak, abychom byli na tábor dobře připraveni.

Cíl našeho tábora leží v jižních Čechách, nedaleko obce Matějovec. Bydlíme ve stanech s podsadou, stravujeme se v dřevěné celoročně stojící jídelně a koupeme se v blízkém rybníku. Největšími lákadly jsou pobyt v přírodě, propracovaný herní program, každoročně unikátní téma a parádní kolektiv. Více se dočtete na stránce Letní tábor.

Jak to u nás vypadá

Na fotografie se můžete podívat na kamzičí Zoneramě a videa máme na kamzičím YouTube.

Kontakt

Máte-li ještě nějaký dotaz, napište nám na oddílový e-mail vedeni@kamzici.cz.