Poslední schůzka a posezení s rodiči

Termín:26. června 2024
Sraz:V 16 hod. na nám. Karla IV. (vedle COOPu)
Návrat:POZOR: Konec schůzky mimořádně v 18 hod v Rokli vedle kavárny, kde následně budeme pokračovat (ti, co mají zájem) v posezení u ohýnku
Program:Vyhodnocení školního roku (schůzek a výletů), odměny pro všechny členy, nákup tábornického vybavení za groše. Po schůzce proběhne posezení u ohýnku, opékání špekáčků, pokec s vedoucími a volná zábava
Výbava:Schůzka: obvyklá výbava na schůzku (deníček, tužka, šátek, uzlák), 2x jízdenka MHD na 15 minut, sportovní oblečení a obuv dle počasí, svačinka a pití.
Posezení u ohýnku: špekáček nebo kdo co má rád na opíkání a vše potřebné k tomu.
Zvláštní výbava:Groše - děti budou moci nakoupit za nasbírané groše tábornické vybavení
Poznámka:Oficiální program končí v 18 hod., posezení u ohýnku bude již neformální setkání kamarádů a přátel klubu. Upozorňujeme, že vedoucí již nebudou zodpovídat za děti.
Vedoucí akce:Kateřina 'Pepís' Karásková, tel: 721 768 665

Školní rok se nám pomalu chýlí ke konci. Nenechte si ujít poslední schůzku s celoročním vyhodnocením a odměnami pro všechny. Chybět nebude ani nákup tábornického vybavení za groše. Mimo to zveme po schůzce také vaše rodiče na posezení u ohýnku a pokec s vedoucími.

Pepís

Narodila jsem se v Brně-Líšni, kde již několik desítek let spokojeně bydlím. Na „Holzovce“, kam jsem chodila do školy, mě zaujal turistický kroužek, a tak jsem jej začala navštěvovat. Příroda i noví kamarádi mi byli velmi blízcí, ale po pěti letech zvítězila moje druhá záliba – hudba, a já většinu času věnovala právě jí. Ale často se mi zastesklo po výletech s partou stejných nadšenců a v roce 2004 jsem se k oddílu vrátila a začala pravidelně chodit na schůzky Kamzíků v Líšni. Úspěšně jsem zakončila studium na Masarykově univerzitě, vystudovala obory Překladatelství ruského jazyka a Filologicko-areálová studia. Nyní pracuji na Krajském úřadě v Brně, kde mám na starost zahraniční spolupráci. Mimo oddíl se věnuji hře na kytaru, sbírám balené cukry a pytlíky od čajů, jezdím hodně do přírody a navštěvuji kulturní akce. Ale i přes moji aktivitu se snažím věnovat co nejlépe a s radostí všem dětem, se kterými trávím svůj volný čas, ať už na schůzkách, výletech nebo na táboře.

Na akci jsou příhlášeni

Pojeď taky, přihlaš se. Alternativní způsob pro rodiče.

Napsat komentář