Aktualizováno: Šifrovací hra DNEM – pro děti i „dospělé“

Termín:25. května 2013
Sraz:8:05 na nám. Karla IV.
Návrat:Cca 19:15 na nám. Karla IV. (záleží na umístění cíle)
Přihlášky:Telefonicky nebo mailem u Stoupy (tomas@novotny.cz, 721 841 272) do neděle 19. 5.
Stravování:Dostatek jídla a pití na jeden den (9-17)
Výstroj a výzbroj:Šifrovací pomůcky (papíry - i čtverečkované, tužky, fixky, ...), pláštěnka, něco na sednutí při luštění, zavírací špendlík (viz pomůcky ke hře na stránkách hry), jízdenku MHD na 40 min a 60 min (na přesun na start a z cíle - je možné, že z cíle bude stačit 40 min, ale to zjistíme až v sobotu)
Vedoucí akce:Tomáš 'Stoupa' Novotný, tel: 721 841 272

Aktualizováno: Sraz je v 8:05 na náměstí Karla IV.

Pojďte s námi strávit sobotní den luštěním zapeklitých úloh s troškou orientace a menší procházkou! Akci nepořádá náš oddíl, ale několik posledních let se pravidelně účastníme.

Hra má tři kategorie. Děti do 15 let jdou v kategorii mladší a v týmu jich může být 3-5. Praktikanti jdou v kategorii starší (a v týmu mohou být maximálně 3) a vedoucí jdou v kategorii experti.

Pokud máte zájem, ozvěte se prosím nejpozději do neděle 19. 5. Stoupovi (tomas@novotny.cz, 721 841 272). Je nutné zajistit, aby bylo v týmu dostatek členů a v případě velkého zájmu by bylo potřeba registrovat dva týmy.

Stránky pořadatelů: http://www.chameleonbrno.org/dnem.

2 komentáře u „Aktualizováno: Šifrovací hra DNEM – pro děti i „dospělé““

  1. Letos jsme do každé kategorie registrovali tým, takže za mladší půjdou mladší kluci, za starší půjdou praktikanti a za experty bude soutěžit vedení. Uvidím, jak si každý povede 😉

Komentáře nejsou povoleny.